Zaujímavé miesta na internete – časť tretia

Autor: Tomáš Tokarčík | 21.3.2005 o 12:12 | Karma článku: 9,66 | Prečítané:  4630x

Kreatívne reklamné spoty, test nervového systému, desať návodov ako spáchať samovraždu (tak ako sa na chlapa patrí), najlepšie stránky na internete, deathclock. O spomenutých weboch sa dočítate už v poradí tretej časti seriálu Zaujímavé miesta na internete.

Návštevnosť prvých dvoch častí ma milo prekvapila a, v úvodzovkách donútila pokračovať v písaní ďalšej časti, takže príjemne sa posaďte a pozrite si zopár internetových lokalít, ktoré som si tento krát pre vás pripravil.

www.adage.com

AdAge.comReklama sa stala súčasťou nášho života. AdAge, ako už názov prezrádza, sa zaujíma o dianie v médiách na reklamnom poli. Doporučujem aby ste si pozreli sekciu TV spot of the week. Nezabudnite sa zaregistrovať, pretože je to potrebné aby ste si mohli pozrieť reklamné spoty aktuálneho týždňa (tí šikovnejší aj bez registrácie).

www.saranair.com/article.php?sid=8080 
Creative AdsZopár naozaj kreatívnych reklám. Na rozdiel od AdAge ide o printové reklamy.
www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=manly_suicide
SuicideZaujímavá webstránka – už aj čo sa týka názvu. Na internete som už videl dosť toho, ale návod ako spáchať samovraždu ako chlap, ešte nie... :-) Už iba nájsť webstránku o tom ako spáchať samovraždu ako žena ... :)))


www.edmunds.com/reviews/list/top10/103271/article.html
CarStrácate nervy pri pomyslení na to, že by vám mal niekto ukradnúť auto? V tom prípade navštívte  adresu s niekoľkými radami (presnejšie TOP 10) ako ochrániť alebo ukradnúť auto čo najrýchlejšie a najefektívnejšie. 


www.coolsiteoftheday.com
Cool Site Of The Day
Čo k tomu dodať?! Cool site of the day – Skvelá stránka dňa ... Celkom zaujímavé. Dokážem si predstaviť nejaký podobný projekt aj na slovenskom internete. www.bbc.co.uk/science/humanbody/body/interactives/senseschallenge
Test
Testy, testy, testy ... zmyselné aj hlúpe, zábavné aj pochmúrne, priateľské aj ľúbostné ... proste testy. Preverte si schopnosť reakcie na zaujímavé otázky – respektíve ani nie tak otázky ako obrázky, pretože sa jedná o test nervového systému. 


www.turnofftheinternet.com
Shutdown the internet
Všetko sa raz začína aj končí. Inak to nie je ani v prípade internetu. Sami to poznáte – vypínate počítač, mobilný telefón, motor auta, sami seba ... atď. Vypnúť však internet, tak to je silná káva. Takže hurá na internet – VYPNITE HO!


www.slovio.com
Slovio
Šialené a zároveň zaujímavé. Jazyk Slovio je zaujímavý projekt, ktorý si dáva za cieľ zjednotiť svetové jazyky, nielen po verbálnej ale aj po gramatickej a komunikačnej stránke. www.csfd.cz
Som si na 90% percent istý, že mnohí z vás ste si vypožičali nejaký film, o ktorom ste boli presvedčení, že je dobrý. Po zhliadnutí ste však ostali nemilo prekvapení o nudnom, nič nehovoriacom filme. Československá filmová databáza je vynikajúcim miestom plný recenzií a postrehov odborníkov i laikov zaujímajúcich sa o filmy všetkých kategórii. 

www.deathclock.com
Death Clock
Death clock – zábavná stránka, ktorá vám prezradí kedy umriete ... :) Môžete si dokonca vybrať, či má byť test optimistický, sadistický, pesimistický alebo normálny. :))) Na spestrenie surfovania alebo čakania pri internet bankingu, web ako stvorený. Odporúčam!Tak a je tu koniec tretej časti seriálu Zaujímavé miesta na internete. Dúfam, že pridaním obrázkov som spestril tento malý seriál o internetových stránkach. Prajem všetkým príjemný deň a veľa zábavy pri prehliadaní internetových stránok, lokalít, lokálov, pubov, barov, atď. ... :)))

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Čo sa môže a čo nie počas Veľkej noci. Otázky a odpovede

Na niektoré otázky kompetentné orgány ešte nevedia odpovedať.

Platí obmedzený voľný pohyb, aké sú výnimky?

Od stredy budú otvorené len niektoré hraničné priechody.


Už ste čítali?